מדי וט

  מובילים שינוי בעולם האבחון ברפואה וטרינרית - כשטלמדיסין, הייטק ורפואה וטרינרית נפגשים במדי-וט - מדי-ו-טק


  כבר שנה וחצי שאנחנו מובילים שינוי בעולם האבחון ברפואה הווטרינרית. ככה זה כשהייטק ומדי-וט נפגשים ויוצרים את מדי- ו-טק, טלמדמיסין, או הרפואה מרחוק. המונח טלמידיסין, רפואה מרחוק, ודאי אינו מינוח זר בימינו, ימי המהפיכה הדיגיטלית. רפואה מרחוק היא רפואה המאפשרת הנגשה של מתן שירותי רפואה שונים באופן מקוון בין הרופא ובין המטופל ללא קשר למיקומו הפיזי של המטופל.

  הקורונה אמנם גרמה להרבה קשיים, אך גם האיצה הרבה מאוד תהליכים, ואנחנו, שכבר היינו שם, בתוך החדשנות הזו, ואפשר לומר גם  חלוצים, בתחום הטלמדמיסין, הרפואה מרחוק, עוד אפילו לפני הקורונה, האצנו תהליכים בדיגיטציה, והשלמנו בתוך הקורונה את ״המהפיכה״ של הרפואה מרחוק. וכל זאת, כדי לאפשר לכם, לקוחותינו היקרים, נוחות, גמישות ומציאות שירות חדשנית, שהביאה עימה שנת 2021, ולא נקפא על השמרים או על ״השרתים״ גם בשנת 2022. יצרנו שיתופי פעולה מרחוק עם מיטב המומחים במגוון תחומים כמו דימות, פתולוגיה ופתולוגיה קלינית.

  יש לנו מגוון שירותים וערוצים בהם אנו מעניקים את שירותי הרפואה מרחוק, הכוללים, בין היתר, פניות מקוונות במייל, התכתבויות, תמונות וסרטונים בווטסאפ, באתר האינטרנט שלנו, שליחת מרשמים ואישורים מקוונים, ניטור מרחוק אחרי מדדים כמו סוכר בדם בכלבים וחתולים סוכרתיים, פתרונות דימות מתקדמים ושירותי ציטולוגיה דיגיטלית. בנוסף, הרפואה מרחוק מחייבת גם פתרונות אבטחה חדישים ומשוכללים מאלה שהיו בעבר, והמערכות שלנו עומדות בכל הסטנדרטים בתחום.

  במדי-וט הוטמעה מערכת ייעודית המרכזת ומנתבת את כל תחום ההדמיה שלנו תחת ״קורת גג אחת״, במערכת אחת, מבוססת ענן, המכונה Picture Archiving & Communication System, המוכרת יותר בראשי התיבות שלה - PACS, ובעברית - מערכת ארכוב ותקשורת תמונות.

  שירותי הטלמדיסין שלנו כבר מוכיחים את עצמם בשליחת סריקות הסיטי שלנו לאבחון מהיר של רופאים מומחים בעזרת מערכת ה-PACS המשוכללת שלנו. ניתן להתייעץ מרחוק, ובזמן אמת, לא רק עם המפענח אלא גם עם וטרינר מומחה כירורג או נוירולוג. 

  מערכת הרנטגן שלנו היא מערכת ההדמיה הראשונה שלנו שעברה דיגיטציה כבר למעלה מעשור, ובשנים האחרונות אנו עושים שימוש במכשיר רנטגן מהסוג המתקדם ביותר  - מערכת ה-DR המשתמשת בחיישן אלקטרוני המשלבת מחולל רנטגן ופאנל בשולחן בעל תנועה צף. המערכת  מאפשרת צילום איכותי יחד עם קבלת תמונה בזמן אמת, ומוטמעת ישירות במערכת ה-PACS. 

  מכשיר האולטרסאונד שלנו אף הוא מכשיר מדור מתקדם הכולל שלושה מתמרים שונים, כולל מתמר קרדיולוגי ודופלר. מכשיר האולטרסאונד מאפשר לנו להעניק לחיית המחמד שלכם שירותי אולטרסאונד מקצועיים ורחבים, ולבצע אבחון לא-פולשני על ידי הדמיה על-קולית של איברי הגוף השונים בטכנולוגיה של שימוש בגלי קול בעלי מנעד תדירויות רב. גם מכשיר האולטראסאונד מתמשק עם מערכת הארכוב שלנו.

  בנוסף לכל אלה, אנחנו מציעים ציטולוגיה דיגיטלית מתקדמת. מערכת חדשנית זו של הסורק הדיגיטלי שלנו, היא אחת ממערך מערכות האבחון שלנו, המאפשרת לנו לבצע בדיקות ציטולוגיה שונות, הן מרקמות והן מנוזלי גוף. סורק הציטולוגיה המתקדם שלנו סורק משטחים בשדה סריקה נבחר והוא בעל אפשרות לסרוק אלפי תאים ולעבד אותם לתמונה תוך מספר דקות. הסורק מאפשר קבלת זיהוי מהיר ואבחנה תוך פרק זמן של מספר שעות בלבד, ובמידת הצורך, אפילו בזמן אמת, כמו במהלך ניתוח או במהלך דיגום רקמה מונחה אולטרסאונד. האבחון מתבצע על-ידי מומחים וטרינרים מתחום הפתולוגיה הקלינית הנמצאים ברחבי העולם, הזמינים עבורנו בזמן אמת ובכל שעה בצ׳אט אונליין בנוגע למשטחים שאנחנו מעלים לסורק הדיגיטלי. הסורק מאפשר אבחון מוקדם של מחלות וגם ניטור שלהם. 

  ואי אפשר, בהקשר זה, בלי להזכיר את שירותי המעבדה המשוכללים שלנו. צנטריפוגת הציטוספין מאפשרת לבצע ציטולוגיה משופרת וטובה יותר, היות והיא משמרת את התאים הנאספים טוב יותר לאחר סרכוזם. בצורה זו, ניתן לאתר אפילו תאים בודדים ומעטים, שבסרכוז בצנטריפוגה רגילה היו ״הולכים לאבוד״, ולאפיין אותם בין אם במיקרוסקופ שלנו ובין אם באמצעות סורק הציטולוגיה הדיגיטלי. מעבדות הדם החכמות והמשוכללות שלנו נותנות תוצאות תוך פרק זמן קצר, אפשר לומר אפילו ״על המקום״, והן כוללות ספירה מלאה, פאנל ביוכימיה, מלחים, תפקודי קרישה, מטבוליטים, הורמונים ורמת תרופות בדם. התוצאות מתמשקות עם מערכת ניהול המרפאה והתיקים הרפואיים של הלקוחות. 

  ולא רק אלה - יש לנו מספר מכשירי אנדוסקופיה (מי סופר כבר) מתקדמים, המתחברים למסך מחשב ייעודי, המשמשים לאבחון וטיפול של מגוון מערכות כמו מערכת העיכול, מערכת הנשימה ומערות האף. חדר הניתוח שלנו מתקדם לא רק ברמת ציוד הכירורגיה הייעודי הן לרקמות רכות והן לניתוחים אורתופדיים מתקדמים כדוגמת קרע רצועה צולבת ושברים מורכבים, אלא גם משלב אפשרות של קבלת החלטות ותכנון בזמן הניתוח עצמו באמצעות מסכי הרנטגן והסיטי שלנו, במידת הצורך.

  נראה שאתם כבר מוכנים לביקור הדיגיטלי אצלנו ומוזמנים לפנות אלינו במגוון ערוצים לבחירתכם האישית המועדפת - אם בטלפון, במייל, באתר וגם בווטסאפ. הווטסאפ שלנו פעיל 24/7 למענה לשאלות, לשליחת תמונות, לקבלת סרטונים ולכלל התקשורת הדיגיטלית אתכם, כמעט כמו ביקור דיגיטלי, כך שבכל מקום שאתם נמצאים בארץ (או בעולם) – יש לכם קשר ישיר איתנו ועם קבלת מענה בזמן אמת. למעשה, במקרים רבים, עוד לפני שאתם מגיעים אלינו למדי-וט עם חיית המחמד שלכם, אנחנו כבר מוכנים וערוכים לביקור שלכם. 

  מקווים להטמיע עבורכם במהלך 2022 שירותים חכמים וחדשניים נוספים של הרפואה מרחוק, המקוונת, שיחד עם הרפואה המתרחשת במרפאה מהווים מודל משולב מוכח ומתקדם המאפשר לחיות המחמד האהובות שלכם, והאהובות גם עלינו, לקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר. 

  אנחנו במדי-וט, כל הצוות, מתחייבים לעשות רפואה חדשנית ומשולבת של המאה ה-21, המשלבת רפואה דיגיטלית עם רפואה אישית מתקדמת, וגם לתת לכם חווית שירות יוצאת דופן. מאחלים לבני המשפחה האהובים שלכם על ארבע ולכם הרבה בריאות!

  טלמדיסין


  עבור לתוכן העמוד