מדי וט

  מקסי גארד – המטליות החד-פעמיות לניקוי השיניים

  מקסי גארד1

  מכירים את התחושה הטובה שמרגישים בפה לאחר ניקוי שיניים אצל השיננית? הידעתם שזו אותה התחושה עבור חיות המחמד שלנו לאחר טיפול שיניים? כעת נדמיין שלאחר הטיפול לא נצחצח שיניים למשך שנה... כך גם מרגישות חיות המחמד.

  היגיינת הפה היא הבסיס לבריאות הכללית של חיית המחמד ולאיכות חייה. לאחר ניקוי או צחצוח השיניים מתחילה הצטברות של שכבת הפלאק (רובד) אשר לאחר זמן מה הופכת לאבן שן. שכבות אלה מכילות חיידקים שעיקר פעולתם מתקיימת מתחת לקו החניכיים. פעילות חיידקים אלה, בד בבד עם תגובת הגוף נגדם, גורמת לדלקת ואובדן עצם, וכתוצאה מכך אובדן תמיכת השן בפה, מצב הידוע כמחלת חניכיים. כ-75% מהחתולים והכלבים מעל גיל שלוש סובלים משלב כלשהוא של מחלת חניכיים.

  מאקסי גארד הוא מוצר חדש המשלב ידע ותיק עם פיתוח חדשני. מדובר במטליות חד פעמיות המכילות את החומר הפעיל אבץ. האבץ ידוע בתכונותיו המסייעות להפחתת הצטברות שכבת הרובד ומכאן גם בהאטת היווצרות דלקת החניכיים, המהווה את השלב הראשון של מחלת חניכיים.

  המטליות עשויות מחומר מחוספס, המדמה צחצוח בזמן פעולת הניקוי, ולפיכך, עושה שתי פעולות המשולבות בפעולה אחת -  צחצוח ומריחת חומר פעיל על גבי כותרות השיניים.

  ניקוי שיניים מקצועי שלאחריו נשתמש באופן יום יומי במקסי גארד הוא טיפול בטוח, פשוט ויעיל, וללא ספק, ההשקעה החשובה ביותר שאנו יכולים לעשות עבור חיות המחמד שלנו אשר תלויות בנו לטיפול בשיניהן!

  למידע נוסף לגבי מטליות מקסי גארד ניתן לפנות למרפאה, ונשמח לייעץ, לסייע ולהדריך בנושא היגיינת הפה של חיות המחמד שלכם.

  עבור לתוכן העמוד