מדי וט

  חיותא - מענה ביטוחי הולם לכל החיות ואוהביהם

  ביטוח פרימיום רפואי לחיות מחמד בסטנדרט של רפואה פרטית


  פוליסת ביטוח החיים של חיותא לחיות מחמד, שאנו מציעים כעת במרפאה, באה מתוך אהבה לחיות מחמד ומתוך הבנה שביטוח מהסוג הזה נחוץ ומתבקש.

  אנו עדים לכך כי הרפואה הווטרינרית מציעה אפשרויות דיאגנוסטיות וטיפוליות מתקדמות ונרחבות הרבה יותר מבעבר. סטנדרט הציוד הדיאגנוסטי במרפאות וטרינריות, הכולל אמצעי אבחון, טיפול ואשפוז, מתקדם ומשתכלל כל העת. שינוי פני הרפואה הווטרינרית בשנים האחרונות הביא מצד אחד לשיפור איכות חייה של חיית המחמד, אך מצד שני הביא איתו גם עלויות גבוהות יותר הן למרפאות והן ללקוחות. להבדיל מהמצב ברפואה הומנית, עלויות הטיפול בחיות מחמד אינן מכוסות על ידי גוף מסודר.

  לשם כך בדיוק הוקמה חיותא. חיותא מתמחה ביצירת פתרונות ביטוחיים לנישות מיוחדות באמצעות ״שומרה - חברה לביטוח״, אחת מחברות הביטוח הוותיקות בענף הביטוח בישראל, דרכה קונים את פוליסת הביטוח של חיותא שאנו מציעים במרפאה.

  ביטוח חיות מחמד הוא סטנדרט טיפולי בטיפול חיות מחמד באירופה ובארה״ב. פאנל של מיטב הרופאים הווטרינרים בישראל יחד עם חברת הביטוח בנו ביטוח פרימיום רפואי לחיות מחמד בסטנדרט של רפואה פרטית. 

  עיקרי התוכנית של חיותא:

  • חיותא מכסה הוצאות רפואיות לא צפויות, ככל שנדרש, עקב הרעה במצבה הבריאותי של חיית המחמד אם מתאונה, פציעה או מחלה.
  • למשפחת חיותא יכולה להצטרף חיית מחמד עד גיל 8 שנים, וניתן לחדש את הביטוח לכל אורך חייה של חיית המחמד.
  • חיותא מהווה רפואה פרטית, הטיפול נעשה במרפאה ולבעלים אין התחייבות להסדרים ספציפיים.
  • חיותא דואגת הן לחיית המחמד והן לבעליה. במידה ובעלי חיית המחמד אינו יכול לטפל בחיית המחמד מסיבות בריאותיות לדוגמה – חיותא תשתתף בעלות פנסיון עבורה, לבחירתם של בעליה.
  • הביטוח הרפואי מכסה את עלות הטיפול הווטרינרי של חיית המחמד, הלכה למעשה, ויכלול פציעות, מחלות, תאונות, טיפולי חירום וכל הבדיקות והטיפולים הנדרשים בעקבותיהם.
  • מה לא מכוסה בפוליסה: מצב רפואי קיים, כמו-גם רשימת חריגים מלאה.
  • ההשתתפות העצמית בחיותא נמוכה ועומדת על 250 ש״ח.

  אנו במדי-וט ממליצים על חיותא. ככל שמצטרפים לביטוח כאשר גיל חיית המחמד צעיר יותר, הפרמיה נמוכה יותר, והביטוח יכסה מקרים רבים יותר.

  כל שעליכם לעשות הוא לעבור אצלנו במרפאה, למלא טופס קצר וברור של חברת ״שומרה״, אותו יאשר בחתימתו וטרינר. אנו נעביר עבורכם את הטופס לחברת הביטוח, והיא זו שתיצור עמכם קשר. פשוט ונוח!

  באמצעות חיותא נוכל להעניק לכם רפואה נכונה ומתקדמת כך שההחלטות האבחוניות והטיפוליות בנוגע לחיית המחמד שלכם תתקבלנה ללא דאגה כלכלית.

  נשמח כמובן לענות על כל שאלה, ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר חיותא בכתובת:

  www.chayuta.com

   

  עבור לתוכן העמוד