מדיוט

  ד"ר ארז ביטון, DVM Dip. ECVS, מומחה לכירורגיה של חיות מחמד מטעם הקולג' האירופאי

  ד

  ארז נולד וגדל באשקלון, למד בתיכון לחינוך סביבתי שבמדרשת בן גוריון בשדה-בוקר במגמות ביולוגיה וחינוך סביבתי, ושירת בצבא כמפקד בחי"ר.

  את לימודי הווטרינריה בבית הספר לרפואה וטרינרית על-שם קורט של האוניברסיטה העברית, ירושלים, סיים ארז בשנת 2009, ולאחר מכן המשיך ישירות לאינטרנשיפ בחירום ובטיפול נמרץ של חיות מחמד בבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי.

  בין השנים 2011-2014 התמחה ארז ברפואה כירורגית של חיות מחמד בבית החולים הווטרינרי על שם קורט, האוניברסיטה העברית, ירושלים, עד להסמכתו כמומחה (דיפלומט) בכירורגיה של חיות מחמד מטעם הקולג׳ האירופאי, ECVS, לאחר שעבר בהצלחה את בחינות ההסמכה בציריך, שווייץ. 

  בתום ההתמחות המשיך ארז לעבוד כמומחה במחלקה הכירורגית של בית החולים הווטרינרי, וגם החליט להכיר את הארץ ולחרוש אותה באמצעות הפורסטר האהובה עליו, ושימש ככירורג מומחה הנותן שירותי כירורגיה במרפאות וטרינריות בכל הארץ. וזה לא יאומן ממש, אבל הוא מכיר כמעט כל דרך ראשית וגם דרכי עפר מקצרין וקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום!

  תחומי העניין העיקריים של ארז הם טראומטולוגיה, עור ושיחזור (רקונסטרוקציה) וכירורגיה אונקולוגית.

  לארז גם תחומי עניין אחרים, שהם לא כירורגיה. ארז אוהב את השטח ואת הטבע בכל צורה אפשרית, והוא מטייל, רוכב באופני שטח וצולל מוסמך בדרגת שני כוכבים. 

  אך האהבה הכי גדולה של ארז היא למשפחה, והמשפחה רחבה... ארז נמצא בזוגיות עם טל, וביחד הם מגדלים חמישה ילדים. לטל שלושה ילדים - זיו, זוהר ונבו, ולארז שני בנים, אריאל ונועם, והם מגדלים (נכון לרגע זה...) ארבעה כלבים העונים לשמות יוגי, לולי, ניקו ובילי, ויש שמועה שהחמישי אוטוטו בדרך... ולא נשכח גם נחש וגם ארנבון העונה לשם באגס. ארז גם בונה לול לתרנגולות, ונשמח לעדכן כשהלול יהיה מוכן לדיירים החדשים... 

  עבור לתוכן העמוד