מדי-וט קבלה

  פלורנטרו

  הגדל

  על החשיבות של פרו-ביוטיקה ודאי שמעתם, ומה לגבי החשיבות של פרה-ביוטיקה?

  יש כל כך הרבה תכשירים פרו-ביוטיים המומלצים לטיפול על המדפים בשוק תוספי המזון.
  איך בכלל יודעים איזה מהם נחוץ?
  מי צריך אותם?
  אלו מהם מכילים את החיידקים הנכונים לחיות המחמד שלנו?
  ובכלל, איך לבחור מוצר יעיל לחיית המחמד? ומה זה בכלל פרה-ביוטיקה?

  פלורנטרו הוא תוסף מזון לחתולים ולכלבים המיועד להשבת אוכלוסייה תקינה של חיידקי המעיים במקרים של הפרעה במערכת העיכול, הנגרמים עקב שלשולים, פעילות גופנית מאומצת, סטרס (עקה) הנגרם משינויי הזנה ואפילו משינויי אקלים, הפרעות בתנועתיות המעי, טיפול ממושך באנטיביוטיקה, רגישות או אי-סבילות למזון והרעלת מזון.

  פרו-ביוטיקה הוא שם כללי, המתאר מוצרים המכילים אוכלוסיית חיידקים ידידותיים למעי, שבצריכה מתאימה מסייעת לתפקודה התקין של מערכת העיכול ולתפקודו של הגוף. מעצם נוכחותם במעיים, מונעים אותם חיידקים ידידותיים, באמצעות מספר מנגנונים, את התפתחותם של חיידקים פתוגניים ומיקרואורגניזמים אחרים כמו פטריות ושמרים, ואף תורמים בתהליך העיכול עצמו.

  פרה-ביוטיקה הוא מונח המתאר רכיב מזון, המורכב מסיבים תזונתיים, שמערכת העיכול אינה יכולה לעכל אותו, אך עם זאת, הוא מהווה מצע תומך לגדילה של חיידקים ידידותיים למעי, ובכך מסייע לפעילותם.

  פלורנטרו הוא מוצר חדש בשוק תוספי המזון הווטרינריים בארץ. הוא מכיל 3 זני פרו-ביוטיקה ו-2 סוגים של פרה-ביוטיקה, שיחד יוצרים פעילות סימביוטית.

  פלורנטרו מכיל הרכב של זני חיידקים פרו-ביוטיים היעילים למערכת העיכול של חיות המחמד בהתאם לפלורה הטבעית שלהם במעיים, וגם כמות מתאימה וקבועה של חיידקים בנפח מסוים. יחד עם מרכיב הפרה-ביוטיקה יוצרים השניים סימביוטיקה – תכשיר סינרגטי, המביא מענה מהיר לקיצור משך התסמינים ולפתרון הפרעות במערכת העיכול.

  אנו במדי-וט עושים שימוש מוצלח בפרו-ביוטיקה ובפרה-ביוטיקה, ומציעים אותם כחלק מטיפול בכלבים ובחתולים, במצבים המצדיקים שימוש בהם, וממשיכים להתעדכן בפרסומים המדעיים הרבים בנושא.

  עבור לתוכן העמוד