סי טי לחיות מחמד ידין ישורון ידין והאוסטרלים

    שרותי הדמייה - רנטגן ואולטרה-סאונד

    שירותי ההדמיה במדי-וט מבוססים על הדמיה ברנטגן והדמיית אולטרסאונד. במדי-וט ניתן למצוא מכונת רנטגן חדישה ואיכותית ומכשיר אולטרהסאונד חדיש ונייד.

    שרותי הרנטגן מבוצעים כאמור על ידי מכונה בעלת עוצמה גבוהה המאפשרת צילום מהיר ואיכותי. חדר הרנטגן מצויד בכל אמצעי המיגון הנדרשים כך שההדמיה מבוצעת באופן הבטוח ביותר לסובבים - גם לבעלי חיית המחמד ואנשי הצוות. אנו עושים שימוש במכונת פיתוח דיגיטלית, חדישה ומשוכללת, אשר בה מתקבלת תמונה מיידית ומהירה ואיכות הצילומים גבוהה, דבר המאפשר מידע נרחב ומדויק יותר. עיבוד התמונה בעזרת מחשב מאפשר ייעוץ מומחים און ליין ובנוסף מאפשר קבלת התמונות על דיסק או העברה באמצעות דואר אלקטרוני.

    הדמיית אולטרסאונד מבוצעת בעזרת מיכשור אולטרסאונד ממוחשב המאפשר הדמיה של איברי הבטן השונים ובית חזה בזמן אמת ומאפשר מתן תשובה אמינה ומדוייקת לגבי בעיות פנים שונות או תהליכים גידוליים. נעשות בדיקות דופלר וגם אקו-לב לחיות המחמד. כמו כן ההדמייה מאפשרת לקיחה של דוגמיות שונות ע"פ צורך, תחת הנחיית אולטרסאונד בצורה לא פולשנית ולא מסוכנת. לקריאת מאמר של ד"ר שירלי פורמנסקי על בדיקת האולטרסאונד - לחצו כאן

    עבור לתוכן העמוד