חתולים

  ברבקטו לחתולים

  גם לחתולים מגיע ברבקטו !

  את ברבקטו לכלבים כולם כבר מכירים מהקיץ שעבר, אבל על ברבקטו לחתולים עוד לא שמעתם כי הוא נחת על המדפים שלנו רק בחודש האחרון, לכבוד האביב שבפתח, המביא עימו את עונת הפרעושים והקרציות.

  עכשיו מגיע גם לחתולים ליהנות מברבקטו לחתולים, הדור החדש של טיפול נגד פרעושים וקרציות והמוצר היחיד הניתן כל 12 שבועות, כלומר אחת לשלושה חודשים.

  בניגוד לכלבים, הברבקטו לחתולים מגיע כאמפולה בודדת באריזה (spot on) ולא כטבליות לעיסה, כי לכו ונסו לתת לחתול כדור דרך הפה גם אם הוא הכי טעים בעולם...

  ההתוויה של הברבקטו לחתולים מגיעה בשלושה גדלים בהתאם למשקל גופם, ולא לפני גיל 6 חודשים. האמפולה ניתנת באופן הרגיל על העור בין השכמות, וכאמור, היא מאפשרת הגנה על פני כל שטח הגוף של החתול נגד פרעושים וקרציות לתקופה של 12 שבועות!

  נשמח להתאים לחתולכם את אחד המוצרים היעילים והנוחים ביותר לטיפול בפרעושים ובקרציות, ואנו מבטיחים לתזכר אתכם בתום 12 השבועות כמו שאנו נוהגים לעשות בטיפולים המונעים של חיות המחמד שלכם.

  ולא רק לחתולים יש לנו המלצות. בקישור הבא תוכלו לקרוא בהרחבה על מגוון המוצרים שיש לנו להציע לכם בטיפול נגד פרעושים וקרציות בכלבים. לכל חומר התוויה מעט אחרת או דרך מתן שונה, ואנו ממליצים כבר להתחיל לטפל כדי להקדים תרופה למכת הפרעושים והקרציות. ברבקטו וטרפיקסיס הניתנים כטבליות לעיסה לכלבים בלבד כבר לא חדשים על המדפים שלנו, ואנו ממליצים עליהם מאוד לאור יעילותם הרבה והנוחות בשימוש במתן דרך הפה של הטבליות הטעימות.

   
  עבור לתוכן העמוד