ידין והאוסטרלים

  שירה דבורקין

  שירה דבורקין

  שירה, פקידת הקבלה שלנו, גדלה בחיפה. היא למדה בחטיבה בבית ספר רעות לאומנויות במגמת תיאטרון, ומשם המשיכה את לימודי התיכון בליאו באק, כשהיא מרחיבה בכימיה וספרות. שילוב בהחלט מעניין ולא שגרתי. במהלך התיכון גם התנדבה במד״א כחלק ממחויבות אישית.

  שירה גדלה בבית לצד חתולה בשם קיטי, אותה אימצה המשפחה כגורה מהרחוב. קיטי אפילו הספיקה בעבר להיות אצלנו באשפוז, להחלים, וכמובן לחזור הביתה ולעשות את כל מה שהיא אוהבת לעשות.

  עם סיום התיכון התגייסה שירה לצבא, ושירתה כסמב״צית בפיקוד צפון. שירה ישבה בחמ״ל תקשוב והיתה אחראית על פעילויות תקשוב וסייבר. עד פה היא רשאית לספר לנו. שירה מתארת תפקיד מעניין וגם קשוח, כהגדרתה, עם הרבה אחריות, משמרות ארוכות גם בלילות, וסגירה של הרבה שבתות בבסיס.

  אבל גם השירות הצבאי הקשוח הגיע לסיומו, ושירה הגיע אלינו בדיוק חודש לאחר שחרורה מהצבא. שירה חיפשה עבודה בתחום הרפואי, וכך הגיעה אלינו. 

  לשירה תחביבים רבים ומגוונים הכוללים תיאטרון ובמה, בישול ואפיה, בילוי עם המשפחה וחברים, וכמובן עם החבר שלה, אותו הכירה בצבא.

  כששירה נשאלת מה היא אוהבת במדי-וט, היא עונה ב״וואוו״ כפול עם חיוך, ומרחיבה במילה ״הכל״. היא מציינת את הצוות הנחמד, הגורים החמודים, ואת הלקוחות שמחייכים אליה. ובאמת, קשה שלא לחייך אל שירה, מסבירת הפנים, האדיבה והחייכנית כשפוגשים בה בעמדת הקבלה שלנו. 

  ומה לגבי תוכניות לעתיד? שירה מתכננת לימודים בתחום הרפואי, שוקלת לימודי פיזיותרפיה או לימודים באחד ממקצועות הסיעוד. 

  שירה תמיד חיובית והיא משתפת אותנו עם מוטו אופטימי לחיים – היא מאמינה שהכל לטובה, והמוטו הזה עזר לה בתקופות מאתגרות. שירה אומרת שהחיים מזמנים הרבה קשיים ומבחנים בדרך ושצריך לדעת להתמודד איתם. 

  אנחנו מאחלים לשירה שתמיד תגבר על הקשיים, שתגשים את רצונותיה ומשאלות ליבה ושלעולם תהיה אופטימית עם חיוך כובש.

  עבור לתוכן העמוד