ידין והאוסטרלים

  הילה עטיה

  הילה עטייה

  הילה, ילידת חיפה, ובגיל שנה וחצי נסעה עם המשפחה לארה״ב וגדלה בלוס אנג׳לס עד גיל 9, כאשר המשפחה החליטה לחזור לארץ בעקבות רצונו של אחיה הגדול להתגייס לצבא. 

  הילה סיימה את בית ספר חוגים במגמת תקשורת, תחום בו התעניינה ואהבה ללמוד. בתקופת התיכון הילה גם רקדה היפ הופ, והיא עדיין רוקדת לפעמים בבית גם היום. בנוסף, היא עבדה גם בדוכן פרצלס (בייגלה) בגרנד קניון, אז אם היא מוכרת לכם בפנים ובחיוך – זה אולי משם. כבר אז היא היתה חרוצה, חייכנית ונמרצת בעבודה. הילה גם אוהבת ילדים ולכן עבדה בקיצים כמדריכה בקייטנות לדוברי אנגלית. ותאמינו לנו, האנגלית שלה מושלמת, היא הצליחה לשמר את המבטא האמריקאי היטב, וגם את אוצר המילים. וזה לא בא ככה מהאוויר – הילה אוהבת לקרוא, אך בעיקר קוראת ספרות באנגלית, ומכל הז׳אנרים הקיימים בערך. אחד הסופרים האמריקאים האהובים עליה הוא ניקולס ספארקס, ובכלל, היא אומרת שכל ספר נוגע בה בצורה אחרת.

  לאחר שסיימה את לימודיה התגייסה הילה לצבא ושירתה כמש״קית בריאות. היא ערכה ביקורות תברואה במוצבים, ולנו נותר לנחש מה מצאה שם... מהר מאוד מונתה הילה לרל״שית של קצין הרפואה האוגדתי באזור בירנית שבצפון הארץ, ונהנתה מהתפקיד המאתגר והמשמעותי.

  ומיד לאחר שחרורה מהצבא, באה לעבוד אצלנו במדי-וט כפקידת קבלה (חרוצה כבר אמרנו?). הילה ומשפחתה הם מכרים ותיקים במדי-וט. כל בעלי החיים של המשפחה טופלו ועדיין מטופלים אצלנו. להילה יש היום שני כלבים – לוסי שנאספה מהרחוב וצ׳ארלי שאומץ אצלנו, במדי-וט. לא פחות!

  הילה התערתה מיד בעבודה ובאווירה. היא אוהבת את ה-כל במדי-וט, וכמובן את העבודה בקבלה. היא מרגישה שוב כמו רל״שית, וזו האמת לאמיתה למה שקורה אצלנו בקבלה – היא מנהלת, מנתבת, ודואגת שהכל יזרום ויתקתק. וכבית חולים וטרינרי המקבל גם מקרי חירום והפניות  - זה לא תמיד קל אצלנו. אבל ה-כי היא אוהבת את העובדה שהיא ה-ראשונה שפוגשת את כל בעלי החיים המגיעים אלינו, והיא זו שישר מקבלת את הפנים החמודות שלהם, ואם תבואו – תראו גם באיזה חיוך אוהב ומזמין.

  בנוסף על אהבתה לקריאה וריקוד, בזמנה החופשי אוהבת הילה להאזין כמעט לכל סוגי המוסיקה וכמובן לטייל בטבע. 

  הילה מתכננת להישאר איתנו, ובהמשך לטייל וככל הנראה גם ללמוד וטרינריה. איך לא עם כזו אהבה...  עבור לתוכן העמוד