ידין והאוסטרלים דר סיגל אשכול

  נעם רבקין

  נעם רבקין


  נעם גדלה בקיבוץ הסוללים עד גיל 13, ואז בחרה לעבור לפנימיית נווה צאלים שבכפר סבא השמה דגש על חינוך מיוחד, אותה סיימה בכיתה י״ב. נעם אהבה מאוד את החיים וההווי בפנימייה, את מסגרת הקומונה המשלבת לימודים וחיי חברה, והרגישה שייכת במסגרת המיוחדת הזו. לאחר סיום הלימודים, המשיכה נעם לשירות לאומי באגודת צער בעלי חיים בחיפה ועבדה שם במשך שנתיים. בצער בעלי חיים היתה נעם אחראית על הטיפול בכלבים, שכלל האכלה, ניקיון הכלובים, העשרה במשחק, ודאגה לעדכן את הווטרינר על כל שינוי במצבם הבריאותי או ההתנהגותי.

  בעלי חיים סבבו את נעם מאז שהיא זוכרת את עצמה. נעם אספה וגידלה עכברים, אוגרים, גרבילים, חתולים, זיקית ואפילו צב, שאחותה הגדולה מצאה והביאה לטיפולה המסור. נועם גם היתה מעורבת מאוד בפינת החי של הקיבוץ, והרגישה שבעלי החיים בפינת החי הם, למעשה, כמו בעלי החיים שלה. כיום מגדלת נעם כלבת פינצ׳ר מעורבת חמודה בת שנתיים בשם צ׳ילי שאומצה מעמותת תנו לחיות לחיות. הממ, מעניין מה יגידו על כך בצער בעלי חיים...

  במהלך שנות התנדבותה בצער בעלי חיים, שמעה נעם על מדי-וט במסגרת שיתוף הפעולה רב השנים בין מדי-וט ואגודת צער בעלי חיים, וכך הגיעה לעבוד אצלנו במדי-וט כאחות וטרינרית. עם הניסיון הרב שלה, המסירות והאהבה לבעלי חיים, השתלבה נעם מהר מאוד בעבודה בכל התחומים במרפאה. במיוחד היא אוהבת את הטיפול במאושפזים, את העבודה בחדר ניתוח, להיות שותפה לביצוע אנדוסקופיות, ואת עבודת הצוות עם האחיות והרופאים. נועם כיום משמשת בתפקיד האחות האחראית על נושאי הטיפול בשיניים והאנדוסקופיה במדי-וט.

  אחד התחביבים של נועם עוד מילדות הוא רכיבה על סוסים, ובמשך שש שנים נהגה לרכוב בציפורי. כיום, אין לה כל-כך זמן לתחביב הזה, אך היא נהנית ממשחקי פלייסטיישן וצפייה בסרטים. בעיקר היא אוהבת דרמה, אקשן ומדע בדיוני. היא פריקית של נטפליקס, וממליצה בחום על הסדרות Black Mirror  ו-Stranger Things, והיות ואנחנו כל-כך סומכים עליה, הרי שכבר רשמנו לפנינו את שתי ההמלצות שלה!

  נעם אומרת שהיא חיה את ההווה, ולכן התמקמה בחיפה, קרוב קרוב למרפאה, יחד עם החבר שלה, הלומד באוניברסיטת חיפה מדע המדינה וקרימינולוגיה, נהנית מהחיים בעיר, ולדבריה, מצאה את עצמה בעבודה במדי-וט. אנחנו שמחים בשבילה ומאחלים לה המשך הנאה וסיפוק בעבודה ושתמיד תמצא גם זמן לתחביבים שלה.

  עבור לתוכן העמוד