ידין והאוסטרלים

  נויה סופיכן

  הגדל

  נויה היא כנראה הראשונה שתפגשו כשתכנסו אלינו. ומדוע? - כי נויה היא פקידת הקבלה שלנו במדי-וט. נויה גדלה בטירת הכרמל, ותעודת הבגרות שלה מתקשטת במקצועות מורחבים של כימיה ופיזיקה. במהלך לימודיה בתיכון, בקיץ שבין כיתה י״א וכיתה י״ב, נשלחה נויה במשלחת ערים תאומות מבית ספרה במסגרת חילופי תלמידים לפאריז, שוויץ וגרמניה. נסיעה זו זכורה לה, כמובן, כאחת החוויות הטובות מתקופת התיכון.

  נויה גדלה תמיד עם בעלי חיים. בילדותה היה לה כלב מעורב גדול בשם ברק, ועכשיו היא מגדלת כלבה מעורבת קטנה וחמודה העונה לשם פונץ׳, שאומצה מאומנה.

  נויה אוהבת לצאת ולבלות, אוהבת חברה ומסיבות. היא מעידה על עצמה כי בתקופת התיכון היא ממש לא נחה לרגע, והיתה יוצאת כל יום. גם בצבא ניצלה כל סופשבוע וכל אפטר ובילתה במסיבות. לאחרונה ״נרגעה״ קצת, ״אולי התבגרתי״ היא אומרת. ומה אנחנו אומרים? – בנות עשרים הן מוכרחות לרקוד...

  בין סיום הבגרויות ועד הצבא לא היה לנויה זמן רב מדי, אך בכל זאת הספיקה לנסוע עם חברות למאליה שבכרתים, וחבורת הבנות חגגה ביחד במשך שבוע ימים כמו שרק בנות יודעות.

  לאחר תום המסיבות והחגיגות הגיעה העת להתגייס. נויה שירתה בבסיס סגור בפיקוד צפון כעוזרת ראש מדור משולבים, שבין היתר, אחראי על יחידות מובחרות כמו עוקץ, יהלום ורוכב שמיים. נויה נהנתה מאוד משירותה הצבאי, וכמובן, מכל החבר׳ה שהכירה. אשת חברה – זה כבר ברור לנו.

  לאחר שהשתחררה, החלה נויה לעבוד כמוכרת בחנות הוניגמן לבגדי ילדים בקניון חיפה, ולאחר חצי שנה התחילה ללמוד לפסיכומטרי ב״פול גז״, כמו שהיא אומרת, והקדישה לכך את כל זמנה ומרצה. נויה מתכננת ללמוד הנדסת מכונות באוניברסיטת בן-גוריון שבבאר שבע. השמועה על חיי החברה הסטודנטיאליים בבאר שבע כנראה הגיעה גם לאוזניה... אין מה לדבר, נויה היא אחת היודעת לשלב בין חיי חברה, עבודה ולימודים. יש כאלה שיש להם את זה...

  לאחר שסיימה את לימודי הפסיכומטרי, עבדה נויה בתחנת דלק בטירת הכרמל כעבודה מועדפת, אך מהר מאוד הבינה שאוגוסט הוא חודש חם וקשה לעבודה בחוץ, ומשם דילגה כמעט מעבר לכביש לחנות המשקאות הרמיטג׳ שבמרכז הקונגרסים בחיפה. ואיך משם דילגה במעלה פרויד אלינו למדי-וט? – הכל בזכות עדן, שתפקידה הרשמי הוא האחות הראשית אצלנו, אך תפקידה הלא-רשמי, והלא פחות חשוב, הוא כמגייסת כוח האדם שלנו. עדן היא חברת ילדות של אחותה של נויה, והמליצה לה לבוא אלינו ולעבוד בסביבת עבודה עם בעלי חיים שהיא כה אוהבת.

  נויה אוהבת מאוד את בעלי החיים ואת האווירה במדי-וט, והיא מציינת לטובה כי גם בשעות העומס האווירה ידידותית, חברית, ונוחה. ותאמינו לה, כי מי כמוה יודעת מה זה אומר כשלפתע נוצר אצלנו עומס בקבלה, כאשר יכולים להגיע מספר מקרי חירום או הפניות.

  אנחנו מאחלים לנויה שתמשיך להרגיש כך, ושתמשיך להיות אחראית כמו שהיא ולעמוד בקדמת עמדת הקבלה שלנו, לתת מענה וטיפול אישי לכל לקוחותינו.

  עבור לתוכן העמוד