ידין והאוסטרלים

  ד"ר ידין ישורון

  הגדל

  יליד חיפה. גדל בעיר והתחנך בה. עם סיום לימודיו במגמה הביולוגית של ביה"ס הריאלי, התגייס ושירת כמ"פ בשריון. עם שחרורו מצה"ל, יצא לדרום אפריקה והחל בלימודי ביולוגיה. לאחר מכן המשיך ללימודי וטרינריה באוניברסיטת אונדרסטפורט המפורסמת. לאחר שלוש שנות לימוד חזר ארצה, ובשנת 1996 סיים את לימודיו בבית ספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית.

  מייד לאחר סיום לימודיו, החל לעבוד כוטרינר בחיפה, ובמקביל, לאחר כשנתיים וחצי, פתח מרפאה עצמאית בזכרון יעקב. בשנת 1999, רכש ידין את מרפאת מדי-וט, בחיפה, ומאז הוא עובד ומנהל אותה.

  ידין הציב לעצמו מטרה להעלות ולשפר את רמת הרפואה הוטרינרית באזור הצפון, והפך את מרפאת מדי-וט לבית חולים וטרינרי, הפועל 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה, על מנת לתת מענה מקצועי וטוב יותר לחיות המחמד ולבעליהן. ידין פועל ללא הפסק במטרה להגשים מטרה זו הן במתן שירות מקצועי, והן בציודה של מדי-וט במיטב המכשור הוטרינרי האבחוני המתקדם.

  ידין משתתף באופן קבוע בכנסים מקצועיים ולימודי המשך בארץ ובחו"ל. בין היתר, סיים קורס לימודי המשך בכירורגיה כללית ואורטופדיה מטעם בית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי ע"ש קורט בבית דגן.
  בנוסף, קיבל ידין תעודת הסמכה לאחר שסיים בהצלחה קורס ייעודי באורתופדיה בשוויץ בתחום הברך
  בנושא TTA- Tibial Tuberosity Advancement.

  תחומי העניין העיקריים של ידין הם כירורגיה כללית ואורתופדיה כמו גם רפואה פנימית והמטולוגיה.

  בזמנו החופשי נהנה ידין לרכוב על סוסו, ולטייל בארץ. כמו כן הוא מתנדב ביחידת הפרשים של משטרת ישראל.

  עבור לתוכן העמוד