מדי-ווט | בית חולים לחיות מחמד
כניסה למנויים
להרשמה

הצוות

ד"ר ידין ישורון

יליד חיפה. גדל בעיר והתחנך בה. עם סיום לימודיו במגמה הביולוגית של ביה"ס הריאלי, התגייס ושירת כמ"פ בשריון. עם שחרורו מצה"ל, יצא לדרום אפריקה, שם החל בלימודי ביולוגיה. לאחר מכן המשיך ללימודי וטרינריה באוניברסיטת אונדרסטפורט המפורסמת. לאחר שלוש שנות לימוד חזר ארצה, ובשנת 1996 סיים את לימודיו בבית ספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית.

(להמשך, לחצו על הכותרת)

ד"ר דורון הראל

יליד מגדל העמק. בתום שרותו הצבאי ביחידה מובחרת נדד לבודפשט, הונגריה, שם החל ללמוד במכינה הקדם רפואית והמשיך ללימודי ווטרינריה באוניברסיטת סנט אישטוון שבבודפשט.

(להמשך, לחצו על הכותרת)

ד"ר שירלי פורמנסקי,
מומחית אמריקאית וישראלית, ברפואת כלבים וחתולים

ילידת חיפה, נשואה ואם לשלושה ילדים. אוהבת חיות ואת הטיפול בהם מאז שזוכרת את עצמה. בוגרת המגמה הביולוגית מדעית בבית הספר הריאלי, בוגרת בהצטיינות תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב בשנת 1989. סיימה בהצטיינות את לימודי הוטרינריה בארצות הברית, בבית הספר לווטרינריה של אוניברסיטת וויסקונסין, מדיסון בשנת 1993. מומחית ברפואת כלבים וחתולים. בעלת רישיון לעסוק ברפואה וטרינרית בישראל ובארצות הברית. (להמשך, לחצו על הכותרת).

ד"ר סיגל אשכול

בוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט, האוניברסיטה העברית, מחזור 2012. לפני שהגיעה אלינו עבדה כווטרינרית בבית החולים האוניברסיטאי בבית דגן במסגרת תוכנית אינטרנשיפ ברפואת חיות קטנות. סיגל מגדלת באהבה רבה ביחד עם בעלה את הכלבים הירו וגולדה והחתול סוי, ולאחרונה הצטרפו למשפחה גם החתולים ג'ינג'י ומיצי...

ד"ר כפיר יזדי

יליד חיפה, שחזר אליה אחרי לימודי הוטרינריה בפקולטה לחקלאות ברחובות. מגיל צעיר ידע שייעודו הוא בעזרה לבעלי החיים וכשסיים את שירותו הצבאי כחובש קרבי בדוכיפת, החל בהגשמת החלום. במהלך הלימודים, החליט לותר על הבשר ועבר לאורח חיים טבעוני. כפיר מרבה לטייל בארץ ובעולם וטיולו האחרון היה לגלפגוס עם אביו ואחיו. הוא מאמין בזכויות בעלי החיים, בשוויון ובצדק חברתי. המוטו שמנחה אותו בחיים הוא המשפט של מהטמה גנדי: " Be the change you want to see in the world "

ד"ר כפיר ריחנה

ירושלמי במקור, רווק נאה + קולי אחת מקסימה, שמצטלמת סלפי נהדר!
שירת כלוחם וכמפקד בגדוד גרניט של הנח"ל ועדיין משרת במילואים. כפיר סיים בהצטיינות מכינה קדם אקדמית במדעי הטבע והמשיך לתואר ראשון במדעי החיים - ומשם המשיך ללימודי הוטרינריה בפקולטה ברחובות, וסיים ב 2012 את לימודיו. כפיר התחיל לעבוד במרכז הארץ, אך לאחר מספר חודשים הצפין אלינו לחיפה, והצטרף למדי-וט אינשטיין. מתעניין בעיקר בכירורגיה, רפואת חירום, דרמטולוגיה והתנהגות בע"ח.

ד"ר מוחמד ברנסי

נולד בטייבה, שם גדל. לאחר התיכון, נסע לטייל באירופה במזרח אסיה. תמיד התעניין בבעלי חיים, ונסע ללמוד וטרינריה ברומניה.  בחופשות בארץ התנדב בהצלה ובשיקום חמורים וסוסים. עם סיום הלימודים התחיל לעבוד במדי-וט כוטרינר ומתעניין בעיקר בכירורגיה. 

ד"ר ירון מזון

ירון נולד וגדל בחיפה, ולאחר שסיים את לימודי הווטרינריה, שב אל העיר. ירון נהנה מהאווירה הנעימה של בית החולים שלנו ומרגיש הכי בבית. מבחינה מקצועית הוא אוהב רפואת חירום וטיפול נמרץ, כירורגיה ורפואת פנים. וכמובן, אי אפשר שלא להזכיר את הקוקו המפורסם והארוך, שהוא סימן ההיכר המובהק של ירון שאוהב לצלול, לטייל , לנגן ואף לשיר.
ירון נשוי לאנה, ואב ליובל המקסים.

ד"ר יעל גולני

ד"ר יעל גולני סיימה את לימודי הווטרינריה בבית הספר לווטרינריה ע"ש קורט, מטעם האוניברסיטה העברית בשנת 2008 והמשיכה ישירות לשנת אינטרנשיפ במחלקה לחירום טיפול נמרץ בבית החולים. בסיום שנה זו, המשיכה למסלול התמחות מטעם הקולג' האמריקאי לרפואה פנימית, והייתה למתמחה הראשונה בתחום זה בישראל.

(להמשך, לחצו על הכותרת)

ד"ר גלי פאר שפרן ז"ל

גלי , ממנה נפרדנו בכאב גדול , עבדה במדי-וט במשך כעשור.
כולנו, אנשי הצוות במדי-וט, משתתפים בצער המשפחה , וכואבים את כאבם, על האובדן הפתאומי והנורא.
חיוכה, נועם הליכותיה ומקצועיותה , יהיו שמורים עימנו תמיד.
יהי זכרה ברוך.
(להמשך, לחצו על הכותרת)

שני בארי

שני נולדה בשנת 1977 בחיפה ולאחר מעברים בין ארצות ( דרא"פ, ניגריה) חזרה לחיפה ושם בחרה להשאר (עם גיחות קצרות בסופי שבוע לתל אביב). שני החלה לעבוד במדי-וט ב-2008 כמנהלת מרפאה. שני עשתה טיול אחרי צבא לדרום אמריקה ולאחר שסיימה תואר ראשון באוניברסיטת חיפה בתקשורת וסוציולגיה נסעה שוב לטייל ולעבוד והפעם באוסטרליה, שם עבדה בכרמים ובארה"ב - באוטו גלידה. עם חזרתה, החלה לעבוד ב"עכבר העיר" חיפה כמנהלת שיווק ולאחר מכן כתקציבאית במשרד פרסום חיפאי. העבודה במדי-וט קסמה לה- עבודה עם אנשים ועזרה לבעלי חיים, כאשר כל יום שונה מקודמו. לשני חתול רחוב קלאסי בשם מוש שהתעייף מחיי הרחוב הקשים ומעביר את רוב זמנו בשינה ושני ילדים, עלמא ויונתן המקסימים

ליטל סילברו

ליטל ילידת 1987, נולדה וגדלה בחיפה. ליטל סיימה בהצלחה את לימודיה בתיכון עירוני ה', ולאחר מכן התגייסה לחיל הים ושרתה כמש"קית קורסים והשתלמויות. החלה לעבוד כפקידת קבלה במדי-וט בשנת 2008
ליטל נהנית מעבודתה במדי-וט - היא אוהבת את הצוות, את האוירה, ובעיקר... את חיות המחמד. בזמנה הפנוי נהנית ליטל מבילויים, סרטים, ופגישות עם חברים בבתי קפה.

מאיה סניפה

ילידת קיבוץ כפר המכבי, כיום מתגוררת בחיפה.
סטודנטית לפסיכולוגיה וחינוך מיוחד באוניברסיטת חיפה.
אוהבת בעלי חיים ואנשים, ובעלת שני כלבים מקסימים אשר מצייתים לפקודות בשפה ההולנדית.

ענבל לוי

ילידת חיפה, מתגוררת כיום בקיבוץ לוחמי הגטאות. למדה אילוף ופסיכולוגיה של כלבים, והספיקה גם ללמוד שנתיים של לימודי וטרינריה ברומניה. סיימה קורס רפואת חרום וטיפול נמרץ בבית דגן, ובין לבין אפילו טיילה בהודו, ועוד על אופנוע! בבית יש לה את צ'וצ'ו הכלב וחאתול החתול, שלמזלו הגדול אומץ על ידי ענבל לאחר שננטש כגור בן יומו במרפאה. ענבל הכי אוהבת לראות את המאושפזים והמטופלים מחלימים ומבריאים, ומשתחררים לביתם בזנב מורם ומכשכש..

ליז אלון

ילידת חיפה, גדלה בקרית מוצקין, ושירתה בצבא כסמבצי"ת בחיל מודיעין. עם שחרורה מצה"ל , החלה ללמוד במכון מגיד, וסיימה לימודי התעודה ב 2012. מאז ומתמיד ליז ידעה תעבוד עם בעלי חיים, כי זו האהבה הגדולה שלה, וניתן בהחלט להגדירה כאשת חתולים.


עדן עיני

לאחר סיום לימודיה בתיכון התגייסה עדן לחיל הרפואה ושירתה בבית החולים רמבם, כרכזת שירותי רפואה.
לאחר הצבא עדן טסה לטייל באוסטרליה , ניו זילנד והודו במשך שנה ! למדה במגן דוד ירוק וסיימה בהצלחה את לימודיה בשנת 2013. לפני חצי שנה מצאה ברחוב כלבה פצועה שנדרסה והחליטה לאמץ אותה , צעד שהתגלה כסיפור אהבה ! עדן נהנית מכל רגע בעבודה במרפאה, במיוחד ברגעים בהם חיה מחלימה וחוזרת לביתה .

עדה שבצ'וק

עדה נולדה בקזחסטן, ובגיל 15 עלתה לארץ, במסגרת פרויקט נעל"ה (נוער עולה לפני הורים).
לאחר התיכון התגייסה ושירתה בחיל הים, ולאחר השחרור מצהל החלה ללמוד במכללת "מגן דוד ירוק".
עדה למדה לתפקיד עוזרת וטרינר, וכן אילוף וטיפול בהתנהגות של כלבים. בבית יש לה האסקית סיבירית מדהימה בשם המתבקש "שלגי" ואת הזמן הפנוי הן מבלות ביחד.. עדה הצטרפה אלינו בקיץ 2013 ואין ספק שכל הצדדים מרוצים :)

שי קפולניק

שי נולדה בקיבוץ געתון ולמדה בבית ספר "בית חינוך אופק". בצבא שרתה כמשקית ת"ש בבית ספר למכ"ים בדרום. לאחר הצבא חזרה לקיבוץ לעבודה במטעי האבוקדו ואז נסעה לדרום אמריקה לטיול של שמונה חודשים. כשחזרה עברה לרמת הגולן לעבודה בקטיף תפוחים.  משם המשיכה לקיבוץ הזורע להמשך עבודה בחקלאות- והפעם בשושנות מים. שי שוב נסעה לטיול בחו"ל, והפעם רואדטריפ בארה"ב. כשחזרה החלה לעבוד במדי-וט. מאד אוהבת את הצוות , את האינטנסיביות וכמובן את כל המטופלים. בזמנה החופשי, המועט שנשאר, שי שוחה ורצה וחוגגת במסיבות.

מילנה ברודיאנסקי

מילנה נולדה בקזחסטן, ובגיל 15 עלתה לארץ, במסגרת פרויקט נעל"ה (נוער עולה לפני הורים). לאחר התיכון התגייסה ושירתה בחיל האויר, בתפקיד יוצא דופן של תיקון מטוסי קרב. כמובן שהיא היתה בת יחידה בגף. חלום חייה היה לעבוד עם בעלי חיים והיא שמחה להגשים חלום זה במדי-וט. מילנה אוהבת חתולים וכלבים ובמיוחד את העבודה בחדר הניתוח. בבית מילנה מגדלת חתול בשם "סקיילי" מגזע בובטייל שאין לו זנב אך יש לו 6 אצבעות.

ספיר הוימן

ילידת אשדות יעקב איחוד, שליד הכנרת. מעידה על עצמה שמגיל צעיר חלמה לעבוד עם בעלי חיים, אבל לא הכירה את המקצוע "עוזרת וטרינר", או אחות וטרינרית. לכן בחרה באהבה אחרת, והיא הקונדיטוריה. ספיר למדה ועבדה בתחום במשך שלוש שנים. יום אחד, ממש במקרה, ראתה שפרסמו במרפאה ליד ביתה שמחפשים אסיסטנטיות, וספיר החליטה "ללכת על זה", ומאז הרגישה שמצאה את ייעודה בחיים ! ספיר אוהבת מאוד את המקצוע, ומקווה להמשיך ללמוד ולהתפתח בתחום.
לא מפליא שספיר מעידה על עצמה כצמחונית כבר מגיל 15 ודוגלת כמובן בזכויות בעלי החיים. ספיר מתגוררת כיום בחיפה, ומגדלת באהבה את טולוז החתול החמוד והחירש שלה.

אלינה קורן

אלינה נולדה בקמצ'טקה , וכפי שהיא מגדירה אותו : "חצי אי בסוף העולם מעל יפן". עלתה לארץ בגיל 3 ועם סיום הלימודים התחילה ללמוד בקורס של מכון מגיד, אותו סיימה בהצלחה אחרי 3 שנות לימודים. במקביל ללימודיה עבדה גם בבית החולים הווטרינרי בבית דגן ,והיא נהנית ואוהבת את המקצוע ואת העבודה עם חיות המחמד.
אלינה מגדלת באהבה גדולה את הכלבות פליי ו-נלוש וגם את וויסקי החתול.

אן רוסוול

ילידת הארץ, שגדלה בעולם כולו, בעקבות עבודת אביה באו"ם. אן חזרה בגיל 10 לארץ , והמשפחה גרה בכפר ורדים. אן התגייסה לשב"ס ושירתה בפיקוד צפון. לאחר השחרור התחילה לעבוד באבטחה עד שהצטרפה אלינו בקיץ 2016, גם כטכנאית וטרינרית וגם בצוות הקבלה. אן מגדלת את צ'ינו הפקינזי המתוק , ואם תבקשו יפה, היא תראה לכם סרטון בו צ'ינו מצולם כשהוא שר!!

חתולת ה-מרפאה (שם זמני)

הגיעה אלינו ככל הנראה בגיל חודשיים, והיא בפירוש אחת החמודות שיש אם לא ה.. !
כפי שניתן לראות בתמונה,
היא אוהבת את כל תשומת הלב שמרעיפים עליה במדי-וט, וגם את האוכל.. :)

אדם, חתול חצר מפואר ביותר

אימץ אותנו השנה, וממלא את מקומו של דרייפוס.
היות והבחור קצת צרוד , זכה לשם "אדם".

ד"ר מור פימה

ספיר הוימן

דרונט בניית אתרים
2007 © Medi Vet